אודות התכנית

מי אנחנו

MeGo
הכשרת
גברים חרדים
להייטק
בשיתוף התעשייה

יצאנו לדרך עם חזון. לשלב גברים חרדים בתעשיית ההייטק הישראלית כדי להגדיל את רווחת הקהילה החרדית, להכשיר כוח אדם איכותי לתעשיית ההייטק ולהביא תרומה משמעותית לכלכלת ישראל

מיגו פועלת באמצעות ק.מ.ח – קידום מקצועי חרדי את מיגו יזמו ומובילים חברות הייטק, קרנות פילנתרופיה ומשרדי ממשלה. יחד עם שותפים נוספים, נבנתה תוכנית שעונה על הצורך של תעשיית ההייטק בעובדים מוכשרים ואיכותיים. העמותה שהוקמה בשנת 2007, עוסקת בקידום ושילוב המגזר החרדי בתעסוקה מפרנסת. אליה חברו חברות הייטק מובילות, שותפים ממשלתיים וקרנות פילנתרופיות, ויחד, נבנתה תוכנית שעונה בדיוק על הצורך של מועמדים לכניסה לעולם ההייטק, והצורך של התעשייה, בעובדים מוכשרים ואיכותיים.

סמנכ"ל קרן קמ"ח עו"ד אברהם יוסטמן

Play Video

איציק קרומבי מנכ"ל MeGo

Play Video

כאן כדי שתגיעו רחוק

הצוות שלנו

איציק קרומבי
מנהל

יזם ואיש הייטק חרדי, מוביל תוכניות לשילוב חרדים בתעסוקה באמצעות תוכניות הכשרה, קידום עסקים ומיזמי חדשנות לאוכלוסיה החרדית בישראל.

יחיאל אמויאל
מנהל

מנכ"ל מרכז כיוון – מרכז ההכוון התעסוקתי הגדול לציבור החרדי, בונה ומיישם תכניות ופרוייקטים בשותפות עם הממשלה וגופים חוץ ממשלתיים לשילוב הציבור החרדי בתעסוקה.

אהרן כריש
פדגוגיה והדרכה

מפתח, מוביל ומנחה תהליכי למידה בארגונים עסקיים, ארגונים חברתיים ובאקדמיה. בתפקידיו הקודמים ניהל את מיזם תעסוקה ותכנית העמיתים בארגון מעוז, ושימש כמנהל תיכון וסמנכ”ל לפיתוח ארגוני ואסטרטגיה ברשת אמית.

ד"ר יאיר נעם
איתור ומיון

פסיכולוג תעסוקתי מדריך-מומחה, בעל ניסיון מיוני רב שנים בצה"ל. משמש כיום כחבר מועצת הפסיכולוגים במשרד הבריאות וכפסיכולוג התעסוקתי הראשי של צה"ל.

אשר שטיינברגר
איתור ומיון

מומחה לתהליכי מיון. בעל תואר בפסיכולוגיה וניהול, בשנים האחרונות הוביל תהליכי מיון ברשת המנהיגות "מעוז"

אוריאל שכטר
פדגוגיה והדרכה

מנהל ההדרכה בתוכנית, מומחה לפיתוח הדרכה ולניהול למידה. בוגר תוכנית "לאוטמן" לתלמידים מצטיינים באוניברסיטת תל אביב. לשעבר מפקד קורס ומפתח הדרכה בהכשרות של יחידה 8200.

חיה ניסילביץ
מרכז הידע

מנהלת מרכז הידע והמחקר בתכנית מיגו, מומחית למדידה והערכה ומחקר אסטרטגי.