הכירו אותנו

מה זה MeGo?

MeGo
להתמחות
בתחום טכנולוגי
מבוקש בתעשייה

תכנית מערכתית בפריסה ארצית לשילוב 2,000 גברים חרדים בהייטק. אנחנו מחפשים אתכם, האנשים המתאימים ביותר למסלול המאתגר שלנו

אנו מלמדים אתכם אנגלית, מתמטיקה, מיומנויות רכות והכשרה טכנולוגית ארוכה ואיכותית, מסייעים לאורך הדרך במימון הלימודים ובמלגות קיום, מגייסים מדריכים שצועדים אתכם יד ביד ורותמים את חברות ההייטק המובילות כדי לתת לכם את ההכשרה הרלוונטית ביותר וכדי לתת לכם מנטורים ופרוייקטים אמיתיים להתנסות.

העקרונות שלנו

איתור ומיון מתקדמים

המועמדים לתכנית נבחרים בתהליך מיון רב שלבי

התהליך מזהה מביניהם את המועמדים בעלי יכולות חשיבה וניתוח, כישורי ארגון, התנהלות אישית ומוכוונות למשימה. במיגו לא יבדקו אם אתה כבר יודע אנגלית או מתמטיקה, אבל יבחרו אותך אם יש לך את המאפיינים האישיים הגבוהים ביותר כדי לרכוש ידע ומיומנויות חדשות.

איך אנחנו עושים זאת?

מודל ההפעלה של תכנית מיגו

הייחודיות של מיגו היא המסלול המובנה להכשרה טכנולגית איכותית במעורבות התעשייה. ההכשרה הינה ארוכת טווח, וכוללת 2,000 שעות לימוד

בהן מקבלים המשתתפים מיסודות האנגלית והמתמטיקה ועד להתמחות בתחום טכנולוגי מבוקש בתעשייה.
בעזרת שותפות חזקה עם קהילת חברות טכנולגיות מובילות שמדייקות איתנו את ההכשרה ומביאות מנטורים ופרוייקטים אמיתיים להתנסות, בעזרת סגל Team Leaders, מדריכים שצועדים יד ביד עם התלמידים ומתאימים עבורם את הלמידה באופן אישי, במעטפת תמיכה המותאמת לצרכי קהל היעד ומעניקה מימון לימודים מלא ומלגות קיום ובעיקר, בתכנית למידה איכותית שמתמקדת בהתפתחות התלמיד כעובד טכנולוגי מומחה.

מעורבות תעשיה
הכשרה ארוכת טווח
מסלול מובנה
איתור ומיון מתקדמים
מעטפת תמיכה
קידום מודעות